2 günlük tur

Yeni! 2 – günlük tur

Uzun hafta sonları için idealdir, ancak ayrılış Salı gününden Pazar gününe kadar herhangi bir günde mümkündür (uygunluğa bağlı olarak).

2 günlük tur

Dahil olanlar: binicilik, binicilik rehberi, bir gece konaklama, tüm yemekler, neşe ve sevinç

Tur programı

Sabah erkenden çiftlikten çıkıyor, dağ eteklerindeki küçük Türk köylerine doğru yol alıyoruz. Bir alabalık çiftliğini geçiyoruz, sonra dağlara doğru giderek bir alabalık çiftliğinde ara vererek, geleneksel bir Türk kahvaltısı için duruyoruz. Kahvaltı sonrası dağ istikametinde yavaşça tırmanmaya başlayacağız. Çevre ormanı bize gölgelik sağlayacak. Yol koşullarına bağlı olarak zaman zaman hızlı at koşturacağız. Irmaktan karşıya geçip, öğle yemeği için Yeşil Vadi’ye ulaşacağız. Hava koşullarına göre, doğal havuzun dupduru sularında serinletici banyo yapılabilir.

Öğleden sonra, Yeşil Vadi ’de konaklayacağımız çadır kampına dönmeden önce, harika doğanın tadını çıkarmak için dağlarda at gezisine devam edeceğiz. Yükseklerde uyumaktan çekinmeyenler, alt kısımda akan su sesi ile ağaçların üzerinde konaklayabilir. Akşam yemeği için, gölette yetişen taze balık seçebilirsiniz.

İkinci gün, taze ev yapımı ekmeği olan bir kahvaltı ardından, atlarımızı eğerleyip bu güzel beldeyi ardımızda bırakarak, dağları terkedeceğiz. Şimdi sahil istikametinde atları zaman zaman koşturacağız. Öğle yemeğinden sonra binicilerin kabiliyetlerine bağlı olarak koşaradım ve dörtnal denemeleri yapacağız.

Yaz günlerinde tur sonuna doğru, atlarla denizde yüzme olanağımız var. Gerçekten hiç unutamayacağınız bir deneyim.

İsteğe Bağlı: Çiftliğimizde ata bineceğiniz günün öncesindeki geceyi at çiftliğimizde geçirebilir ve atınız ile geçireceğiniz iki gün için şimdiden atınızla aşina olabilirsiniz. İki gün sonrasında hâlâ dört bacaklı arkadaşınızdan ayrılmak istemezseniz, bizimle kalmanızı hoş karşılarız.

Ne getirmeniz gerekir: Yüzme kıyafetleri, havlu, binicilik pantolonu ve kapalı (spor) ayakkabı. Kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak yedek kıyafet, sandalet ve kozmetik eşya.

Telefon ile rezervasyon veya E-Posta ile rezervasyon