Sözleşme/Anlaşma mesuliyeti

Sözleşme/Anlaşma mesuliyeti

Bu internet sitesinin içeriği dikkatli hazırlanmış ve kontrol edilmiştir. Bununla birlikte, İsa.M.Ltd.Şti.’nin sağlanan bilgilerle ilgili olarak zamana riayet, uygunluk, güncellik, veya tamamiyet konularında hiç bir sorumluluğu yoktur. İsa.M Ltd.Şti.’nin bilerek, ya da bir kaba ihmal sebebiyle yanlış bilgi sunmaması koşuluyla, maddi veya manevi doğa kaynaklı, sunulan bilgilerin kullanımı, veya kullanılmaması yoluyla, ya da yanlış, veya eksik bilgi nedeniyle, İsa.M.’ye karşı dava açılması kapsam dışıdır.

İsa.M bilhassa ve önceden haber vermeksizin, teklifin bölümlerini, ya da tamamını değiştirme, veya ekleme yapma, silme veya durdurma hakkını saklı tutar. İsa.M Ltd.Şti. bağlantılı sitelerin, ya da teklif için bağlantıların, veya reklam içeriklerinin mevcudiyetinden, doğruluğundan veya tamlığından sorumlu değildir. Herhangi yasa dışı, yanlış, veya eksik içerik, ya da özellikle bağlantılı sayfalar üzerinde sağlanan bilgilerin kullanımı, ya da kullanılmamasından kaynaklanan zararlar için sorumlu değildir.

Telif Hakkı

İsa.M tüm yayınlarda, geçerli telif hakkını gözlemlemek için gayret göstermektedir. Buna rağmen, bir telif hakkı ihlali oluşması durumunda, İsa.M Ltd.Şti. Kendi yayınında ilgili nesneyi kaldıracak, veya uygun şekilde telif hakkını gösterecektir. İsa.M Ltd.Şti. içeriğinin kopya telif hakkı sahibi İsa.M Ltd.Şti.’dir. Diğer elektronik veya basılı yayınlardaki grafiklerin, veya metinlerin, İsa.M Ltd.Şti.’nin açık izni olmadan kopyasının yapılmasına izin verilmez.