Binicilik dersleri

Binicilik dersleri

Hiç ata binmeyi öğrenmek istediniz mi? Türkiye’nin güzel kırsalında, nefes kesen manzara eşliğinde, yüzünüze vuran güneşin sizi ne kadar mutlu edebileceğini tasavvur edebiliyor musunuz? Eğer henüz acemi iseniz, sizde doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Çünkü biz herkesin ödeyebileceği fiyatlarda  binicilik dersi veriyoruz.

Binicilik dersi

Kapsam içinde: Binicilik, Binicilik öğretmeni, Eğlence

8 yaş üstü çocuklara, yeni başlayanlara ve tekrar başlayanlara özel binicilik dersleri veriyoruz. 8 yaş altı çocuklar için lütfen ayrıntılar için iletişime geçin. Sizin isteklerinize cevap vermek için elimizden geleni yaparız. Rezervasyon yapmak için lütfen bizi arayın veya bir e-posta ile bizimle iletişime geçin.

Telefon ile rezervasyon   veya  Bir mesaj gönder

Ziyaretçilerimizin yorumları

“Vay be, ne gündü ama! “

Bu at çiftliğini ne kadar methetsem azdır. Aileden birisiymiş gibi karşılandım ve kendimi son derece iyi hissettim. Yusufa ata binmesini bildiğimi, ama idmansız olduğumu söylemiştim. Bu nedenle en fazla iki saatlik  bir kısa ata binme eğitimi alarak, beş saatlik bir binicilik turuna çıktık. Şelale, salıncak gibi şeylerin bulunduğu ökolojik parkta akşam yemeği yedik. Eğlenceli ve samimi olan bir toplum içersinde emin ellerdeydim, herhalde bundan daha iyi bir gün geçiremezdim.

Andrew W

“İnanılmaz deneyim”

Desperado at çiftliği kırsal bir yer, atlar çok güzel ve çok bakımlı. Sahilde iki saatlik binicilik yaparak, harikulade doğanın tadını çıkarttım. (…) Her an kendimi çok iyi hissettim. Bilhassa at ile birlikte denizde yüzmek çok farklı bir deneyimdi, bunu hiç unutamam. Ben kesinlikle buraya tekrar geleceğim ve herkese burayı tavsiye edeceğim.

Alice B

“İnanılmaz güzel trek ve ders”

Sabahleyin çok güzel bir sahilde at ile denizde yüzme yaptık. Akabinde 11 yaşındaki oğlum için bir saatlik binicilik eğitimi aldık. Yusuf benzersiz bir binici hocası, oğlum çok şey öğrendi. Tekrar buraya gelmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Cathy G