Konaklama

Misafirlerimiz

Misafirlerimiz en büyük önceliğimizdir. Bizimle olan konaklamanız esnasında, tüm ihtiyaçlarınızla ilgileniriz. Tüm odalarımız sade, ama konforlu standartlarda ayrı ayrı donatılmıştır. İlave yatakları ile bir odada 4 kişilik bir ailenin konaklamasına imkân sağlayan iki kişilik birkaç odamız vardır. Odalar aynı zamanda tek kişilik konaklamalar için de kullanılır. İnternet için kablosuz erişim mevcuttur ama, odalarımızda televizyon bulundurmuyoruz, çünkü konuklarımızın büyük çoğunluğu, yoğun hayattan uzak kalmayı, doğa ile iç içe olmayı, hoş insanlarla, hayvanlarla vakit geçirmeyi tercih etmektedir.

Gün, canlandırıcı ve eksiksiz bir kahvaltı ile başlar, ya da kendi yeme içme hizmetinizi tercih edebilir, bahçede açık havada yiyebilirsiniz. Bu keyifli konaklamayı seveceğinizi garanti ediyoruz. Etrafınızı çevreleyen bahçeler huzur algınızı ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Çiftlik etrafında sessiz köşelerimiz mevcut olup, kişinin kitabını okuyabileceği, veya düşüncelere dalabileceği konforlu oturma alanları mevcuttur.

At pansiyonu

Civarda mı yaşıyorsunuz (yaşamayı planlıyorsunuz) ve kendi atınız mı var? Biniciler için sadece konaklama sunmuyoruz, aynı zamanda atlar için de kalacak yer sunuyoruz. Atınızın tek ve açık bir yerde, bizim atlarımızın yanında, veya açık bir ahırda konaklamasını sağlayabiliriz. Atınız günde iki kez samanla, güç besini ve sebze ile beslenir. Temiz, taze su, tuz ve mineraller her zaman mevcuttur. Yemek aralarında, atınız diğer atlarla birlikte etrafı çevrili çayıra dışarı çıkartılır. Eğer isterseniz, her gün atınızı temizler ve eğitiriz. Elbette atınızın eyer takımı, diğer ekipmanları, her zaman temiz ve havadar bir ortamda güvenle saklanır.

Lütfen unutmayın: Nalbant, veteriner ve diğer ücretler fiyata dahil edilmemiştir. Detaylı uygulamalar için, lütfen bizimle irtibata geçiniz.