Konukların Yorumları

Vay be, nasıl bir gündü ama!

Nereden başlayacağımı bilemiyorum. Yıllarca binicilik uygulamamıştım, ta ki bir arkadaşımın bu at çiftliği hakkında deneyimini anlatmasına kadar. Bölgede diğer at çiftliklerini ziyaret ettim, ama atların bakımsızlığı beni hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu at çiftliğini ne kadar methetsem azdır. Aileden birisiymiş gibi karşılandım ve kendimi son derece iyi hissettim. Yusufa ata binmesini bildiğimi, ama idmansız olduğumu söylemiştim. Bu nedenle en fazla iki saatlik  bir kısa ata binme eğitimi alarak, beş saatlik bir binicilik turuna çıktık. Şelale, salıncak gibi şeylerin bulunduğu ökolojik parkta akşam yemeği yedik. Eğlenceli ve samimi olan bir toplum içersinde emin ellerdeydim, herhalde bundan daha iyi bir gün geçiremezdim.

 

Andrew W

İnanılmaz bir deneyim

Desperado at çiftliğine seyahat için müracaat ettiğimde, oranın ortak sahibi Anett ile, e- mail yoluyla kolayca organize edebilmiştim. Kendisi bana karşı, oradaki diğer çalışanlar gibi son derece yardımsever ve samimi davrandı. Hatta binicilik yaparken, at çiftliğinde geride bıraktığım ve orada kitap okuyan Anneme, tüm çalışanlar, nazik ve yardımsever davrandılar. Desperado at çiftliği kırsal bir yer, atlar çok güzel ve bakımlı. Sahilde iki saatlik binicilik esnasında harikulade doğanın tadını çıkarttım. (…) Her an kendimi çok iyi hissettim. Bilhassa at ile birlikte denizde yüzmek çok farklı bir deneyimdi, bunu hiç unutamam. Ben kesinlikle buraya tekrar geleceğim ve herkese burayı tavsiye edeceğim.

 

Alice B

İnanılmaz güzel trek ve ders

Sabahleyin çok güzel bir sahilde at ile denizde yüzme yaptık. Akabinde 11 yaşındaki oğlum için bir saatlik binicilik eğitimi aldık. Yusuf benzersiz bir binici hocası, oğlum çok şey öğrendi. Tekrar buraya gelmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Cathy G